Якщо вас мучать головні болі, а ви не бажаєте гасити біль таблеткою, то озбройтеся простими методами.

Все кинути

Отже, у вас сильний головний біль. Ви не здатні ні нормально працювати, ні займатися будь-якою іншою діяльністю. Що ж … Негайно відкладіть всі свої справи і лягайте. Найлегший спосіб швидко «перечекати» головний біль, це нічого не робити. Ляжте зручніше, закрийте очі. Вже через 20 хвилин ви відчуєте значне полегшення, а якщо пощастить, то біль зовсім зникне.

Попийте води

Ще один не менш простий спосіб полегшити страждання при головних болях – це випити склянку води. Часто саме цей метод допомагає швидко і ефективно справитися з головним болем без всяких таблеток і процедур. При головних болях рекомендується випити склянку прохолодної води маленькими ковтками (не поспішаючи). Після чого потрібно на час розслабитися, можна прилягти на 10-15 хвилин. При цьому бажано знаходитися в добре провітрюваній кімнаті.

Тепла ванна

Якщо вас мучать головні болі, то саме час прийняти теплу (не гарячу) ванну. Для більшого ефекту можете скористатися ефірними маслами: м’ятним, лавандовим та ін. Також у ванну можете насипати морської солі. Від головного болю також може врятувати теплий душ, що допоможе зняти спастичні болі. Також можна зробити гарячу ванну для ніг, що знизить кров’яний тиск у мозку.

Масаж голови

При головних болях почніть робити масаж, легко погладжуючи голову від чола до потилиці. Після чого почніть проробляти такі рухи від тім’я до вух. Далі почніть проробляти погладжуючими рухами від маківки до потилиці і потім спускайтеся до шиї. Дуже важливо масажувати шию. Так ви знімете напругу з шийних м’язів і поліпшите місцевий кровообіг.

Допоможуть мазі та олії

З головними болями непогано справляються ефірні масла та мазі. Наприклад, зняти біль допомагає ментолова мазь. Для цього потрібно нанести трохи мазі на скроні і потилицю і почати масажними рухами. Для цих цілей підійде і в’єтнамський бальзам. Відносно ефірних масел, то можна скористатися маслами цитрусових або розмариновим маслом. Активні компоненти вищезазначених засобів володіють заспокійливим властивістю, що допоможе впоратися з проблемою.

Лікувальна музика

Цей спосіб допомагає не всім. Більш того, в деяких випадках ще більше посилює проблему. Однак спробувати варто. При головних болях увімкніть спокійну тиху музику. Наприклад, можна послухати інструментальну музику. Непогано відволікає від головного болю сміх. Для цього включіть якусь комедію, або подивіться гумористичну передачу. Ви самі здивуєтеся, коли виявите, що через кілька хвилин забудете про головний біль.