Моя рідна сестра старша за мене на 1о років. Катерина заміжня жінка, але в своїх 45 вона дітей немає, не знаю чому так склалося.

Повідомляє ukrainians.today

У Катерини з її чоловіком є власний бізнес, два автомобілі, свій великий триповерховий будинок та світла квартира простора в центрі міста, яку вони здають в оренду.

Катерина завжди усіх слухає, має багато друзів, знайомством з нею пишається багато людей, це правда. Вони часто з чоловіком їздять в дитячі будинки, везуть туди багато одягу, продукти харчування, іграшки і різне приладдя. Вона аж світиться щастям, коли розповідає про ті дні, коли проводить з дітками.

Катерина дуже добре допомагає мамі з татом, щоліта купує їм путівки до хорошого санаторію, і вибирає хороший персонал з гарним відношенням до відпочиваючих. Вона дуже активна і розумна людина, а от з дітьми у них самих не склалося.

А ми з моїм чоловіком і трьома нашими дітьми живемо на окраїні свого міста, в двокімнатній квартирі. Чоловік у мене працьовитий, постійно підробітки шукає якісь, не дивлячись, що на роботу ходить, аби прогодувати нашу сім’ю. Але з трьома дітьми нам зараз непросто, тим паче, що я сиджу в декреті, зовсім не заробляю грошей.

Минулого року я в своєї сестри позичила 35 тисяч гривень, ми робили ремонт в дитячій кімнаті і купили пральну машинку, адже старенька зламалася, а прати після всіх руками мені важко було, та й часу багато йде на це. Обіцяли ми Катерині, що гроші повернемо за рік, сестра позичила відразу, навіть нічого не говорила, розуміла, що потрібно нам допомогти.

Справи у нас йшли не дуже, але ми борг повертали старанно, щомісяця віддавали певну суму, про яку домовилися з Катериною. Більшу частину ми повернули, залишилося віддати 8 тисяч гривень. Але десь три місяці тому мій чоловік залишився без роботи, їх фірма закрилася і досі Григорій нічого знайти собі не може, лише підробітки підшукує, за рахунок їх ми і живемо зараз, все йде на харчі і на дітей. На хліб вистачає, але борг сестрі ми вже 2 місяці не віддаємо, все ніяк не складається.

Ми позичали гроші 25 жовтня минулого року, а вчора мене набрала сестра. Катерина сказала, що рік вже минув, просила віддати гроші, які ми з чоловіком взяли у неї. Я була дуже здивована, вона ж знає мою непросту ситуацію: троє дітей, чоловік зараз сидить без роботи. Невже не можна зачекати, коли справи у нас налагодяться, вона ж не без хліба сидить?

Я б на місті Катерини давно забула б про ті гроші, і допомогла б рідній сестрі з племінниками. Але Катерина, на жаль, пробачати мені їх не збирається, хоча вона багата людина.

Я сказала, що скоро поверну і поклала телефон. А ми з Григорієм засмутилися, бо в нас немає зараз таких грошей, і не знаємо де їх взяти. Що робити, як знайти вихід з ситуації, що склалася.

Ми гроші зараз шукаємо, звісно, але я дуже ображена на сестру Катерину, вона заможна досить людина. Невже шкода тих 8 тисяч гривень для рідних племінників, вона ж чужим більше віддає?

Передрук без гіперпосилання на Ukrainians.Today суворо заборонений!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.