Юрій Каракай:Я ніколи не пробачу ні Зеленському, ні його виборцям, ні тим йолопам, які допомагають йому зараз, того призирства з яким ставляться політики світу до України.

Ганьби – від ердоганівського: «Зніми браслети, в тебе скоро рук не вистачить!», до боррелівського: «Європа не банкомат!».

“Слуга народу” та ОПЗЖ зривають розслідування зриву спецоперації по “вагнерівцях” , – ГончаренкоSergey Fursa:А вы заметили, что одни и те политические силы срывают сотрудничество Украины и западных стран, разрушая антикоррупционную инфраструктуру, закладывая бомбу под сотрудничество с МВФ и ЕС, грозя подорвать финансовую стабильность страны, и не дают расследовать дело «вагнеровцев», которое может вывести на свет сотрудничество украинских чиновников и России.

Совпадение, наверное?Свирид Петрович:Не могу понять, а где все “патриоты” кричавшие “Свинарчуки! Свинарчуки!”Почему никто не кричит “Вагнеровцы! Вагнеровцы!” и “Ермаки! Ермаки!”Кіт Вчений:Хто замовив Балуха «поцріотів» не цікавить, а він вже три тижні непритомний після звірячого побиття ворогами.Semen Kabakaev:Фокін заявив, що війни між Україною та РФ немає. Точніше він її не бачить! Відповідально заявляю, що пан Фокін колобарант РФ та цей карт-бланш йому видав особисто президент Зеленський, щоб зняти з себе політичну відповідальність!

Нагадаю, що Верховна Рада прийняла закон, де визнана війна з РФ та Росія чітко названа агресором! Вважаю, що проти пана Фокіна повинно розпочатись кримінальне провадження, за статтею: державна зрада!”Відверто працює на країну-агресора”: «Європейська солідарність» вимагає порушити справу щодо ФокінаAnte Gotovina:ЗЕлена чума обвалила ВВП на 12% та досягла дефіциту бюджету 300 млрд,а в наступному році планують ще 270 млрд. Тобто за 2 роки 95 кварталу Україна втратить 570 000 000 000 грн.!!!!

Про яке велике будівництво ви взагалі верзете?Юрій Каракай:Скажіть, просто цікаво, а ці прекрасні люди, що в Твітері сходять на лайно при слові «ЄС», пропонують вам якусь розумну альтернативу? У них є план?)

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!