Екс-генпрокурор України Юрій Луценко бореться з онкозахворюванням. За його словами, зараз у нього закінчився хірургічний етап лікування, а попереду – хіміотерапія. Сам діагноз Юрій Луценко не уточнив.

Джерело

Про це він сам написав на своїй сторінці в соцмережі.

“Сьогодні, в день Віри, Надії, Любові, закінчився хірургічний етап мого онкозахворювання. Дякую українським і німецьким лікарям. Позаду і 8 годинна операція, і дні болю. Попереду – хіміотерапія”, – написав у соцмережі Луценко.

Також він подякував друзям за підтримку, а ворогів закликав не розслаблятися.

“Я залишаюся в політиці і не відступлю від передової. Ven seremos!” – додав політик.

Свій пост він доповнив фото, на якому він зображений з дружиною Іриною Луценко на фото квітучих дерев, що говорить про те, що знімок був зроблений кілька місяців тому.

Юрій Луценко

В телеграм-каналі Klymenko Time повідомили, що дружина Луценка ймовірніше всього залишилась в Києві та не їздила з чоловіком на операцію.

Дуже дивно, оскільки тільки вчора наші передплатники зустріли його дружину Ірину в одному з найбільш лакшери-продуктових Києва – Ле Сільпо в Мандарин Плаза. Виглядала Ірина, за словами нашого передплатника, «круто, стильно, дорого». Що примітно, що не розраховувалася на касі, а попросила записати в журнал покупки. Цікаво, це для всіх такий сервіс тепер в «Сільпо» або тільки для дружин колишніх Генпрокурорів?

Не виключаємо, що у Луценка дійсно онкологія і він дійсно переніс операцію. В такому випадку, дружина Ірина мабуть вирішила не летіти з ним до Німеччини на операцію. Але і не забуваємо, що екс-генпрокурор починав свій шлях не як юрист, а як піарник Соціалістичної партії України Олександра Мороза. І “пристосувати” свою хворобу до Дня Віри, Надії і Любові – дуже вже по-піарний.

У будь-якому випадку, бажаємо Юрію Віталійовичу одужання. Йому ще потрібно за законом відповісти за всі його злочини і відсидіти за них у в’язниці.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!