Спочатку налагодив спілкування та втерся в довіру, а потім зґвалтував. В Одесі перед судом постане колишній інспектор з ювенальної превенції одного з відділів поліції.

Про це повідомили в пресслужбі прокуратури області.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно правоохоронця, підозрюваного у зґвалтуванні неповнолітньої. Наразі він звільнений. У разі, якщо для обвинувачення буде достатньо доказів, чоловіка чекає покарання у вигляді 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що наприкінці січня цього року, через конфлікт у сім’ї, 17-річна дівчина залишила місце свого мешкання. Після її розшуку та проведення профілактичних бесід з нею та матір’ю, працівник поліції, використовуючи службове становище, втерся в довіру до дівчини. Через деякий час правоохоронець, маючи можливість впливати на потерпілу, привів до себе додому, де вчинив дії сексуального характеру стосовно неповнолітньої.

Поліцейський наразі звільнений з лав правоохоронних органів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань у Миколаєві за силової підтримки співробітників Одеського управління ДВБ НП України (ч. 3 ст. 152 КК України).

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!