Міністерство оборони Вірменії заявило про повітряний бій на кордоні Вірменії та Азербайджану за безпосередньої участі турецьких винищувачів і втрату свого літака.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться в заяві прессекретаря міністра оборони Вірменії Шушан Степанян.

“Сьогодні о 10:30 винищувачі F-16, що належать ВПС Туреччини, піднялися в повітря з аеродрому “Гянджа” Азербайджанської Республіки і підтримували удари азербайджанських Су-25 і турецьких БПЛА “Байрактар”, які злетіли з аеродрому “Даляр”, ​​по населених пунктах Вірменії”, – йдеться в повідомленні.

За її інформацією, вірменський винищувач Су-25 під час виконання бойового завдання був збитий в повітряному просторі Вірменії винищувачем F-16 ВПС Туреччини, пілот загинув.

“Турецький багатофункціональний винищувач F-16, за даними реєстратора польотних даних, знаходився на глибині 60 км (на території Вірменії. – Ред.), на висоті 8200 метрів”, – написала Степанян.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!