Глава держави Володимир Зеленський пообіцяв, що за термін його президентства буде побудований сучасний аеропорт в Вінниці.

Про це Зеленський повідомив на брифінгу у вівторок, 29 вересня, під час робочої поїздки до Вінницької області, пише Інтерфакс-Україна.

Джерело

“Ви побачите моєї каденції будівництво аеропорту в Вінниці. А ось чому люди, які виросли у вас, стали великими політиками, які з Вінниці, і чому вони до цього моменту не будували аеропорт у Вінниці – це їм треба ставити це питання”, – зазначив Зеленський.

За його словами, йому не відома інформація про нібито перенаправлення коштів з аеропорту Вінниці на аеропорт Мукачево, де будується аеропорт.

“Ми підписали угоду зі Словаччиною, і Ужгород тимчасово буде працювати. А потім ми будемо не ремонтувати, а будувати новий центральний міжнародний аеропорт Закарпаття. Навряд чи він в Мукачево або Ужгороді, бо через географічне положення це, в принципі, практично неможливо . Тому це місце. І думаю, що це трохи некоректна інформація”, – додав він.

Зеленський сказав, що в 2020 році на всі проекти, пов’язані з аеропортами, не вистачало коштів через ситуацію з COVID-19, а з 2021 почнуть будуватися в різних містах злітно-посадочні смуги і термінали.

“Я поставив завдання міністру інфраструктури. У нього є план пріоритетних аеропортів, які будуть будуватися”, – резюмував президент.