Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков упевнений, що останні заяви заступника голови української делегації в тристоронньої контактній групі Вітольда Фокіна завдають колосального збитку для країни.

“Фокін, на війні, якої як ви говорите немає, загинули тисячі наших солдатів і цивільних. Скажіть це сім’ям загиблих від руських градів під Саур-Могилою і Іловайськ!? .. Мерзотник.”, – написав міністр.

Аваков упевнений, що останні заяви Фокіна завдають колосального збитку для країни і приносять біль і гнів в серця українців.

Джерело

Він також зазначив, що “їх там немає” – це слова президента РФ Володимира Путіна, а не представника України.

Глава МВС України також виступив за виключення Фокіна з переговорного процесу з Донбасу. “Махрового ідіота не можна ховати за старістю. Негайно гнати, як мінімум знову на пенсію”, – написав Аваков.

Раніше цього ж дня Вітольд Фокін заявив на засіданні комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, що не бачить жодного підтвердження того, що на Донбасі триває війна між Україною та Росією. За його словами на сході України проти ЗСУ воюють бойовики і найманці з 30 країн світу, підтримувані Росією.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!