Національне антикорупційне бюро проводило операції з двома депутатами “Слуги народу”, однак їх було зірвано, і тепер доказів недостатньо.

Далі прямим тектом:

Викликали на допит у якості свідка по справі «вагнерівців». Проте я відверто сказав слідчому, що керівництво ДБР є політично вмотивованим та заангажованим, а значить просто-напросто не здатне покарати очільника Офісу Президента Андрія Єрмака. І поки президентом лишається Володимир Зеленський, посадити зрадника у буцегарню на 15 років не вдасться

Та сама ситуація в ГПУ – Ірина Венедіктова зливає абсолютно всі справи, які стосуються депутатів партії “Слуга Народу”. Наприклад, Юрченка детективи мали заарештувати під час передачі хабара у розмірі 200т. $, але генпрокурор повідомила про це Президента, чим унеможливила арешт безпосередньо «на гарячому», тому що пан Зеленський «своїх не здає».

Джерело

Окрім того, сьогодні я вже можу зазначити, що паралельно відбувалися ще дві (!) операції по іншим двом народним депутатам – також з партії «Слуга народу». Але Венедіктова, замість забезпечення належного процесуального контролю над вчиненням злочину, забезпечила «злив» інформації підозрюваним на ранній стадії розслідування, внаслідок чого залегендовані агенти НАБУ були викриті і доказова база лишилася недостатньою для арешту корумпованих потвор.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!