Держбюро розслідувань викликало ведучу Яніну Соколову як свідка щодо можливого проведення спецоперації щодо бойовиків так званої ПВК “Вагнера”.

“Мене викликають на допит у ДБР. Якщо ви думаєте, що це з приводу пошуку імені високопосадовця, який зірвав спецоперацію по “вагнерівцях”, то ви помиляєтеся. Шукають тих, хто розголосив “секретні відомості”, – написала вона.

джерело

У повістці зазначається, що допит відбудеться 5 жовтня у межах провадження “за ознаками кримінального порушення, передбаченого частиною другою, статті 328 ККУ, за фактом можливого розголошення відомостей, що становлять державну таємницю та спричинило тяжкі наслідки”.

Журналістка Яніна Соколова оприлюднила нові плівки нібито вербування українськими спецслужбами російських найманців ПВК “Вагнера”, які воювали проти України.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!