У Санкт-Петербурзі затримали напівголого 55-річного депутата Ігоря Шокіна, який ховався у кущах. Його підозрюють у вбивстві дружини.

Зазначається, що вбитій було 60 років. Подружня пара випивала. Знаряддям вбивства міг стати ніж. Слідчі порушили кримінальну справу за статтею “Вбивство”.

“Оперативники з’ясували, що місце передбачуваного злочину депутат залишав одягненим не по погоді – в одних трусах, тому далеко піти не міг. Так і виявилося. Його знайшли в кущах неподалік від будинку на вулиці Васильєва в Комарово, де і лежало бездиханне тіло його дружини”, – говориться в повідомленні.

Про затримання підозрюваного у вбивстві жінки без зазначення імен також повідомили в управління Слідчого комітету Росії по місту.

Джерело

Ігор Шокін став депутатом за підсумками виборів в 2019 році, в яких він брав участь як самовисуванець. В ході передвиборної кампанії Шокін заявляв, що живе і працює в Комарово з 1988 року, там же зустрів дружину Тетяну, з якою прожив у селищі більше 30 років. У пари є син.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!