Георгій Тука, який працював заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій, порівняв ситуацію в Нагірному Карабасі і на окупованих територіях України

«Те, що зараз відбувається в Карабасі – один із прикладів розвитку подій за сценарієм “просто перестати стріляти”. Прихильники “припинення війни”, “побудови стіни”, “заморожування конфлікту” повинні усвідомити: заморожений конфлікт це – відкладена війна», – пише Георгій Тука на своїй сторінці в соціальних мережах.

Він також згадує поїздку до Азербайджану, де його вразили кілька речей. Так, на відміну від ситуації з тимчасово окупованими українськими територіями, на втрачених Азербайджаном землях не залишилося жодного етнічного азербайджанця.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!