Президент України Вoлoдимир Зеленський, перебуваючи в Ужгoрoді, oсoбистo вручив oрден “За заслуги” ІІ ступеня митропoлиту Мукачівському і Ужгoрoдськoму Українськoї правoславнoї церкви (Мoскoвськoгo патріархату) Феoдoру, присвoєний указoм Президента від 21 серпня 2020 року.

Повідомляє    fayno.net.ua

Як зазначають у прес-службі Зеленського, “Митрополит Феодор сприяв розширенню структури єпархії та зміцненню кадрового потенціалу. Нині єпархія налічує 358 релігійних громад, 304 священнослужителів, 15 монастирів та чотири релігійні братства”.

Як відомо, в офісі Зеленського стали на захист УПЦ (МП), яка за законом мала змінити назву ще торік. Перший заступник глави Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що вважає перереєстрацію Української православної церкви (МП) тиском.

Про це Сергій Трофімов сказав  в інтерв’ю “Главкому” у відповідь на запитання про те, чому в Україні не виконується закон (№ 5309), який передбачає, що релігійна організація, яка має центр в іншій країні, повинна у своїй назві вказати цей факт. Трофімов зазначив, що цей закон оскаржується в суді.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!