Херсонський держзавод “Палада”, який будує ремонтні доки і причали, виграв тендери Міноборони на будівництво причалу – у серпні директор заводу скаржився президенту Володимиру Зеленському на відсутність держзамовлень, а той телефонував заступнику міністра оборони.

Зазначається, що вартість замовлення – 23 млн грн, “Палада” із надміцного бетону побудує 57-метровий причал (ПЖ-61У).

Джерело

Як пише херсонське видання “Любимый Херсон” з посиланням на директора заводу Валерія Маломана, йдеться про виготовлення стійкого до контакту із солоною водою причалу.

Цей підряд завод планує виконати до кінця року, на будівництві будуть залучені 200 фахівців.

Крім цього, як розповів Маломан, “Палада” працює над замовленням Держприкордонслужби – будівництвом 2 причалів, їх вартість – близько 1 млн грн.

Нагадаємо, у серпні президент Володимир Зеленський заявив, що держпідприємства повинні мати держпідтримку і замовлення та доручив Міноборони замовити три причали у держзаводу “Палада” ДК “Укроборонпром”.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!