Україна прийняла рішення скасувати заборону на в’їзд в країну для іноземців з понеділка, 28 вересня

Про це повідомляє прес-секретар ДПСУ Андрій Демченко.

“З 27 серпня і до 28 вересня діяла заборона в’їзду іноземцям, були чітко визначені категорії іноземних громадян, які могли потрапити на територію нашої країни. Цієї ночі, з 00:00 годин, ця норма припинила діяти “, – розповів Демченко.

Нагадуємо, рішення заборонити в’їзд іноземців в Україну прийняв Кабмін України. Рішення вступило в силу 28 серпня поточного року. З сьогоднішнього дня іноземцям доведеться дотримуватися тих самих правил, що і українцям, які повертаються з-за кордону.

Ці правила залежать від того, належить та чи інша держава до списку країн із значним поширенням коронавірусу (коли кількість нових випадків захворювання на 100 тисяч населення за останні два тижні перевищує число таких випадків в Україні).

Якщо епідемічна ситуація в тій державі, звідки приїжджає іноземець гірша, ніж у нас в країні, то громадяни інших держав повинні будуть або ж після прибуття зробити тест на коронавірус, або ж добровільно піти на самоізоляцію.

Крім того, їм необхідно буде в разі самоізоляції встановити відповідний електронний додаток, а також мати при собі чинний страховий поліс.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!