Зі свoєю дружинoю Лесею ми уже у шлюбі 20 років. Дoвгих 20, щасливих рoків. У нас двoє прекрасних і уже дoрoслих дітей. Дівчинка і хлoпчик. Діти уже пo- легенькo влаштoвують свoє oсoбисте життя.

За матеріалами – viddana.com

Так, як на наступний рік ми плануємо комусь із дітей робити уже весілля, грошей треба. Ми щей затіяли ремонт у домі. Відповідно я багато працюю і до пізна.

Дружина моя, теж працює на роботі, хоч заробляє вона не багато, але вдома сидіти не хоче. На свої потреби їй вистачає.

Останнім часом я почав помічати, що вона неабияк змінилася. Почала дуже гарно одягатися, макіяж, зачіска і як виявилося все не так просто. Я почав помічати, що вона дуже часто і всюди ходить з телефоном, ховається від мене. Мене це неабияк засмутило. Я намагався з нею поговорити, але все було марно. Вона те і робила, що постійно відговорювала мене, тобто ” не накручуй себе”.

Я дуже сильно її люблю і напевне тому, не хочу знати правди. Я ніби питаю її, що зараз між нами коїться, але водночас боюся того, що вона може скаати. У нас сім”я і я дуже боюся її втратити. Адже діти уже дорослі і кожен пішов у своє. Не хочу залишитися сам.

Я незнаю, що мені робити? Як я маю правильно поступити щоб зберегти сім”ю і свою кохану дружину?

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!