Франція відреагувала на катастрoфу військoвoгo літака АН-26 в Чугуєві. Париж гoтoвий надати українській стoрoні будь-яку дoпoмoгу.

Повідомляє  rbc.ua

У зовнішньополітичному відомстві також висловили співчуття родинам та родичам загиблих.

“Ми солідарні з нашими українським партнером. Франція готова надати Україні будь-яку допомогу, яку вона вважає корисною за цих обставин”, – заявили в МЗС.

Зазначимо, Франція допомагала в розслідуванні катастрофи пасажирського Boeing української авіакомпанії МАУ, яка сталася під Тегераном. Французькі фахівці добули інформацію з бортових самописців збитого літака, один з яких мав механічні пошкодження.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня військовий літак АН-26 розбився біля Чугуєва. Літак впав під час заходу на посадку. На його борту перебували 7 офіцерів та 20 курсантів Харківського національного університету Повітряних сил. Вижив лише один курсант.

У Харківській ОДА повідомляли, що чорні скриньки” вже дістали з АН-26.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!