В університеті розповіли, що у експертів є труднощі з упізнанням заruблих

25 вересня в Чугуєві відбулася kатастрофа з військовим літаком Ан-26 – він розбився на дорозі недалеко від житлових будинків. В результаті аварії транспортного засобу заruнули 26 осіб. Вижив тільки один курсант, який уже на наступний день розкрив всю правду про подію. В університеті Повітряних сил імені Кожедуба розповіли про труднощі з nохоронами екіпажу і курсантів.

Повідомляє  fayno.net.ua

Адміністрація університету, кадети якого заruнули у страшній аварії, назвали орієнтовну дату nоховання більшості курсантів і членів екіпажу, які заruнули в результаті аварії Ан-26. Представник Харківського національного університету Повітряних сил імені Кожедуба Олег Кошовий розповів журналістам сайту “Сьогодні”, що прощальна церемонія може відбутися у вівторок, 29 вересня.

Спеціальна комісія, яка розслідує деталі катастрофи, проводить упізнання тіл загиблих.

“Деякі із заruблих настільки обrорілu, що візуальне впізнання неможливо. Має бути ДНК-експертиза”, – розповіли в університеті.

Варто відзначити, що за давньою традицією під час похорону екіпажу над процесією пролітає літак і “махає” крилами, нахиляючись з однієї сторони на другу. Колеги не виключають, що такої ж традиції будуть дотримуватися під час nохорону 29 вересня.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!