Курсанту в листoпаді мав випoвнитися 21 рік

Серед загиблих в результаті падіння літака Ан-26 під Харкoвoм був син депутата Микoлаївськoї oбласної ради, ветерана АТO Вадима Oлабіна – Вoлoдимир Oлабін.

Повідомляє    rbc.ua

Він додав, що хлопець навчався в Харківському університеті повітряних сил імені Івана Кожедуба.

“Жахлива трагедія забрала життя молодих курсантів, які мріяли про польоти. Крім курсантів, загинули військовослужбовці, які входили в екіпаж повітряного судна… Неможливо уявити біль від втрати рідних і близьких”, – написав Дятлов.

При катастрофі Ан-26 в Чугуєві загинув син депутата і ветерана АТО

Як уточнили на сайті “Преступности.НЕТ” із посиланням на джерела у ЗСУ, Володимир в листопаді мав відсвяткувати свій 21-й день народження.

Батько загиблого хлопця Вадим Олабін є полковником СБУ у відставці, він брав участь у бойових діях на Донбасі, нині – на пенсії.

Раніше повідомлялося, що єдиний вцілілий в авіакатастрофі в Чугуєві розповів всю правду про трагічні події, які призвели до загибелі 26 людей.

 

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!