В Україні мoжуть змінити дати шкільних oсінніх канікул у зв’язку із прoведенням місцевих вибoрів, які відбудуться 25 жoвтня.

Повідомляє  shkola.obozrevatel.com

Ймовірно, дітей відправлять на відпочинок на декілька днів раніше за заплановану дату – 22 жовтня, тож канікули стануть трохи довшими. Це анонсував виконувач обов’язків міністра освіти й науки Сергій Шкарлет.

Зазначимо, що відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України, у жовтні 2020 року передбачено тижневі осінні канікули для школярів. Так, попередньо, вони мали б відпочивати з 26 жовтня по 1 листопада включно.

Однак днями на пресконференції у Кривому Розі Сергій Шкарлет заявив про зміну звичного графіка шкільних канікул.

За словами чиновника, школи в Україні давно отримали автономію в організації навчального процесу, а графік канікул, який пропонує МОН, має рекомендаційний характер. Водночас у зв’язку з проведенням місцевих виборів і розміщенням дільниць та комісій у приміщеннях шкіл, освітні департаменти в регіонах попросили “синхронізувати дати канікул із голосуванням”.

“Ми рекомендуємо розпочати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три. Я дуже сподіваюся, що навчальні заклади прислухаються до рекомендацій департаменту та МОН”, – цитує Шкарлета ТСН.

Так, осінні канікули пропонується розпочати в четвер, 22 жовтня, і закінчити у п’ятницю, 30 жовтня, включно. У такий спосіб діти отримають не тиждень, а 11 днів для відпочинку.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!