Опoзиціoнерка Світлана Тиханoвская вважає, щo ситуація в Біoрусі вимагає негайнo міжнарoднoгo втручання. У тoй же час вoна підтвердила гoтoвність дo діалoгу з владoю.

Повідомляє    korupciya.com

За її словами, ситуація вимагає втручання ради з прав людини ООН. Вона також закликала допустити спеціального доповідача ООН до Білорусі.

“Мирних протестуючих незаконно затримували, били, ґвалтували, деякі з учасників протесту померли”, – заявила Тіхановська в онлайн-зверненні.

Вона також підтвердила готовність вести переговори з владою і шукати мирне вирішення кризи. Постійний представник Білорусі вимагав зупинити трансляцію її виступу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський союз перестане вважати Олександра Лукашенка президентом Білорусі після 5 листопада. Саме в цей день закінчується термін повноважень попереднього президентського терміну.

Відзначимо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на всі звинувачення Лукашенка відповів, що Київ не втручається у внутрішні справи інших країн. На його думку, Лукашенко “звихнувся на своїй владі та параної навколо цього”.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!