Президент України Вoлoдимир Зеленський під час рoбoчoї поїздки дo Львівськoї oбласті прoвів нараду з керівниками місцевих правooхoрoнних oрганів.

Повідомляє      korupciya.com

Про це повідомляє пресслужба президента.

Йшлося про покарання за діяльність конвертаційних центрів, завдання шкоди об’єктам державної власності, в тому числі – десяткам об’єктів НАК “Нафтогаз України”.

Незважаючи на десятки кримінальних проваджень, результати невтішні, відзначив Глава держави.

Також Президент звернув увагу на незаконну вирубку лісів, яку вдалося подолати лише частково і яка на сьогодні все ще доволі активно ведеться на Львівщині. Окремо Володимир Зеленський відзначив необхідність особливого контролю на митниці, а саме – виявлення та протидію контрабанді, ухиленню від оподаткування.

Президент наголосив, що не має бажання часто змінювати керівників правоохоронних органів, але, за потреби, доведеться робити це для боротьби з корупцією та досягнення результатів.

Також читайте: Зеленський пообіцяв, що заборгованість перед гірниками шахти “Надія” буде ліквідовано

“На сьогодні у нас є всі можливості, щоб правоохоронна система була чистою, стабільною й допомагала. Я підтримую двотижневий термін – показати результат і дійсно показати суспільству у Львівській області, що правоохоронна система може бути в країні такою, щоб народ пишався. Настав час і можливість захистити честь правоохоронців”, – сказав Зеленський.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!