Литoвський глава МЗС вважає, щo заява Лукашенка прo закриття кoрдoну з Литвoю і Пoльщею, а такoж прo пoсилення кoрдoну з Українoю демoнструє бажання пoкласти відпoвідальність за кризу в країні на зoвнішні сили, та пoки щo скептичнo ставиться дo реальнoсті самoї заяви.

Повідомляє    korupciya.com

Лінкявічюс додав, що поки що не зрозуміло, що означають слова Лукашенка в реальності.

“Досі були такі заяви – про перенаправлення вантажів в інші порти, потім була поправка – якщо Росія запропонує такі ж умови тощо. Я думаю, що тепер ми повинні також подивитися, що це означає, чи означає це закриття кордонів для вантажів або людей або щось інше “, – сказав міністр LRT.

Він попередив, що коли економіка сусідньої країни перебуває на межі банкрутства, всі подібні кроки слід робити зважено і відповідально, так як це може обернутися проти них.

Занепокоєння у міністра викликала заява про перекидання армії до кордонів.

“Були заяви, ніби половина армії кинута на оборону західного кордону, ніби є якась загроза, можливість нападу. Це неадекватна реакція неадекватної людини на ситуацію, що склалася”, – сказав міністр.

Виступаючи в Мінську в четвер, 17 вересня, Лукашенко заявив, що Білорусь змушена закрити державний кордон з Литвою та Польщею, а також посилити кордон з Україною.

Він звернувся до народів трьох країн з проханням “зупинити своїх політиків та запобігти “гарячій війні”.