Президент України Вoлoдимир Зеленський прoкоментував інфoрмацію прo мoжливий зрив безвізoвoгo режиму з ЄС через прoблеми з призначенням гoлoви Спеціалізoваної антикoрупційнoї прoкуратури. Він заявив, щo знає, хтo це рoзпoвсюджує.

Повідомляє    korupciya.com

Про це він заявив на брифінгу в Івано-Франківській області.

Він зазначив, що не коментує заяви українських політиків, які не мають повноважень давати чи забирати безвіз.

“Я знаю, хто розповсюджує цю інформацію, її розповсюджує партія. Мені відома партія, лідером якої є людина, яка думає, що вона монарх України”, – заявив він.

Він зазначив, що знає міжнародну позицію та підтримує її.

“Я читав уважно те, що заявили західні партнери, те, що заявили представники тих чи інших посольств. Вони сказали, що вони хочуть подивитись, щоб комісія дуже уважно працювала, щоб комісія прозоро працювала і прозоро обирала професійного майбутнього керівника САП. Я повністю розділяю їх думки і повністю підтримую”, – заявив він.

Нагадаємо, Верховна рада Верховна рада затвердила склад комісії з обрання глави САП.

До цього євродепутат і член комітету у закордонних справах Віола фон Крамон заявила, що українська влада лобіює своїх кандидатів на керівника САП.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!