Вищий антикoрупційний суд мав вирішити дoлю Олександра Юрченка, якoгo підoзрюють у хабарництві, але сам він дo суду не з’явився.

Повідомляє    korupciya.com

Його адвокати передали клопотання суддям про те, що депутат контактував з колегою хворим на коронавірус, тому не прийшов, бо боїться, що і сам підхопив хворобу.

Засідання суду довелося відкласти до понеділка, поки Юрченко не отримає результатів тестів.

Нагадаємо, вчора депутата “Слугу народу” після вручення підозри швидко виключили з фракції.

Напередодні підозрюваного депутата розшукували за кількома місцями реєстрації, але він переховувався за сорок кілометрів від Києва у будинку батька. Юрченко забарикадувався всередині і не виходив до правоохоронців. А батько нардепа через паркан облаяв журналістку ТСН та жбурнув у неї камінням.

Але вже надвечір Юрченко сам здався НАБУ. Прокурори вимагають арешту або застави у шість з половиною мільйонів гривень.

Його помічника минулого тижня викрили на хабарі, він начебто отримав перший транш – 13 тисяч доларів. Ще 200 тисяч – нібито готувалися для підкупу депутатів за ухвалення одного з законів.

Раніше, президент Володимир Зеленський заявив, що якщо нардеп брав хабар, то обов’язково сидітиме.

“Це ж просто. Правда? І ми саме про це публічно домовлялися. Що традиційно корупційного «якщо зайшов на посаду, то можеш трішки брати в кишеню державного, вона не збідніє» більше не буде. Може, хтось не почув? Тому ще раз. Кожен посадовець, міністр і депутат має великими літерами десь на собі закарбувати просту істину: якщо вкрав – сядеш, якщо брав хабар – сядеш. Винятків із цього правила не може бути – для будь-якої особи в нашій державі. Бо нема більше «криш», прикриття, адміністративних можливостей”, – написав президент у Фейсбук.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!