Дуже смачне oвoчеве асoрті. Відкриваєш oдну банoчку і відразу oтримуєш багатo смачних oвoчів. Я гoтую відразу кілька пoрцій, так як частo вдoма приймаю гoстей.

Дo тoгo ж, це улюблене oвoчеве асoрті мoгo чoлoвіка. Неймовірнo смачнo. Чудoва закуска дo будь-якoгo стoлу. За матеріалами    ukrainians.today .

Необхідні інгредієнти:

Овочі – маленькі огірочки, помідорки, перчик, цвітна капуста, кабачки.

Часник.

Цибуля, морква.

Оцет (9%).

Зонтики кропу, листя смородини і вишні.

Сіль, цукор.

Перець чорний горошком, духмяний перець, кілька бутонів гвоздики.

Покроковий рецепт приготування:

Беремо різні овочі. В мене огірочки, маленькі помідори, перчик (порізала кружальцями), цвітна капуста (розібрати на суцвіття), часничок, зубчиків 4-5, кабачки, цибуля (кружальцями порізала), і морква (порізала смужками, минулого року були кружальця).

Із зелені: зонтик кропу, листя смородини і вишні – по 3-4 шт.

Моркву, часник і цвітну капусту після того як порізали залити окремо окропом.

Тим часом в гарно вимиті баночки (я не стерилізую) викладаємо зелень, чорний перець горошком, духмяний перець, кілька бутонів гвоздики і по черзі гарненько викладаємо всі овочі  (і ті, які ми залили кропом).

Заливаємо банки окропом, накриваємо (прокип’яченими) кришками і залишаємо мінімум на 20 хвилин, можна і більше, але ні в якому разі не менше.

Через 20 хвилин зливаємо воду з банок і готуємо маринад: з розрахунку на 3 л банку 100 г цукру і 50 г солі. Безпосередньо в банку додаємо 85 мл 9% оцту. Маринад доводимо до кипіння і заливаємо наші овочі, закручуємо банки і поміщаємо під плед.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!