Кабачки легкo як купити в супермаркеті абo на ринку, так і вирoстити на власній грядці. Але для тoгo, щoб ствoрити з них смачну страву, пoтрібна хoрoша фантазія. Абo правильний рецепт, наприклад, кабачкoвих гoлубців.

Пише    slovech.co

Щоб зробити голубці, знадобляться три кабачка, 250 грам фаршу, 150 г рису. Треба взяти ложечку солі, одну велику цибулину, гострий перець, склянку води, дві ложки густої сметани і пасти з помідорів, приправи за смаком. В оригінальному рецепті використовують хмелі-сунелі і мелений перець.

Процес приготування проходить так:

Цибулю і перець нарізають до фаршу, рису. Все ретельно змішують.

Три кабачка нарізаються або натираються на тонкі пластини.

Пластини просушуються в ситі, а потім частково нарізаються на кубики.

Нарізані кабачки змішують з м’ясною масою.

Фарш викладається на пластинки кабачків і загортається.

Голубці гасять на сковороді разом зі сметаною, томатною пастою і спеціями.

Для приготування потрібно стільки часу, скільки йде на варіння рису. Але варто стежити за станом страви: на слабо промасленій сковороді воно швидко пригорає. Подають готові кабачкові голубці в теплому стані, в томатно-сметанному підливі і з дрібно посічений кропом.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!