Інoді буває так, щo хoчеться щoсь пригoтувати і є в будинку для цьoгo все неoбхідне, крім якoгoсь інгредієнта. Так булo кoлись і у мене, кoли я не знайшла в будинку яєць, вирішивши спекти бісквіт. Але тoді я дізналася, як гoтувати йoгo без цьoгo кoмпoнента, і підсумкoвий результат мені настільки спoдoбався, щo тепер я рoблю кoржі для тoрта тільки так, тим більше, щo їх можна їсти і прoстo так, не змащуючи кремoм.

Пише  slovech.co

Рецепт пишного бісквіта

Щоб приготувати смачний і ніжний десерт, нам знадобляться такі інгредієнти:

  • 1,5 склянки борошна;
  • по чайній ложечці соди і ванільного цукру;
  • 250 мл кип’ятку;
  • 4 столові ложки рафінованої олії;
  • столова ложка лимонного соку;
  • склянка цукру.

І в першу чергу ставимо розігрівати духовку до 180 С, а самі в цей час готуємо тісто. Для цього в одній мисці змішуємо окріп, соняшникову олію, лимонний сік і цукор. Причому я роблю це міксером на дуже маленькій швидкості, змішуючи інгредієнти до повного розчинення цукру. В іншій мисці з’єдную борошно, соду і ванільний цукор, а після цього суху суміш пересипаю в рідку. Далі я змішую всі ці інгредієнти, щоб отримати однорідне тісто, і відразу ж переливаю його в форму для випікання, застелену пергаментом.

І все, тепер залишилося лише поставити форму в розігріту духовку і випікати там бісквіт до того моменту, поки сірник, вставлена в центр тіста, що не буде витягнута сухий. А як корж остудити, його можна буде розрізати навпіл і зробити з нього два коржі, які можна змастити кремом, щоб вийшов торт, а можна їсти його просто так, запиваючи чаєм або кавою.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!