У 2017 рoці Кривoрізький екoнoмічний інститут пoдавав завідувача кафедри інфoрматики та прикладнoгo прoграмнoгo забезпечення Олександра Зеленськoгo, батька нинішньoгo президента України Вoloдимира Зеленськoгo, на звання “Заслужений діяч науки і техніки України”.

Повідомляє    korupciya.com

Як пише “Бабель”, у відповідь на інформаційний запит видання отримало копію виписки з протоколу конференції трудового колективу вузу.

У документі перерахували заслуги Олександра Зеленського, за які він був удостоєний отримання звання “Заслужений діяч науки і техніки”. Серед них – навчання бакалаврів і магістрів за фахом “Інженерія програмного забезпечення” і підготовка студентів-призерів олімпіад, управління міжнародною програмою, яка займалася розробкою інформаційної системи, науково-дослідні роботи тощо.

На довічну державну стипендію батька Зеленського також висунули, але пізніше – в лютому 2020 року, разом з професором кафедри міжнародної економіки та доктором педагогічних наук Володимиром Кулішем.

Нагадаємо раніше, розгорівся скандал через те що уряд захотів привласнити довічну стипендію батькові президента. Тоді сам Олександр Зеленський прокоментував цю новину.

«Мені взагалі особисто нічого не треба. Я не потребую цього взагалі. Ось моя яка думка. Це ще півроку тому по всій Україні, в кожному інституті проводили збори, і самі колективи висували педагогів на цю стипендію. З нашого інституту висунули дві кандидатури – мене і ще одну людину. Таких як я – повно по всій Україні. Це щороку вручають такі стипендії. І при Порошенку таке було. І мене на стипендію висунули не тому, що я тато Зеленського – воно мені не треба. Колектив інституту мене висунув, на науковій раді. Я навіть не знав результат – ось це вперше від вас чую. А ви думаєте, це блат від президента? Ви знаєте, що і президент не бідний. І мені вистачає і зарплати, і пенсії. Я 28 років на об’єктах пропрацював, на живих, а не на хабарах. Моя позиція – що треба нагороджувати людей у ​​вищій школі, це правильно. А що, треба було заборонити колективу висувати моє прізвище? Вони мене висунули, я причому? Мене подавали вже на заслуженого діяча науки і техніки, і т.д., я відмовлявся. А в цей раз вирішив не відмовлятися. А чому я повинен відмовлятися? ».

Раніше, повідомлялося що президент виступає проти ініціативи Прем’єр-міністра привласнити його батькові довічну стипендію. Це ініціатива Уряду, який вирішив відреагувати на звернення ВНЗ.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!