Дружина президента України Олена Зеленська пoділилася нoвим знімкoм

Повідомляє    korupciya.com

Перша леді України опублікувала новий пост на своїй сторінці в Instgram.

“Тепер офіційно! Україна отримала статус повноправного учасника« Партнерства Біарріц »”, – поділилася вона в підписі до знімка.

За її словами, це стало тільки початок шляху до встановлення рівних можливостей для всіх українців.

У кадрі перша леді позує в синьому строгому платті з асиметричним декольте, а легка укладка і сліпуча усмішка додали ніжності її образу.

Українці неоднозначно відреагували на такий знімок Зеленської. Більшість оцінили образ першої леді, але були і ті, які розкритикували повідомлення від неї. А ще інші навіть угледіли вагітність першої леді України.

“У цій сукні і з цими локонами ви надзвичайно виглядаєте”, “Яка ж красива дружина у нашого президента”, “Як же так! Де ваші маски ?!”, “Яка прекрасна перша леді. Хоч це радує”, “Вона що вагітна ? “,” Ну і партнерство. Маразм цілковитий. Соромно, що ви дітям своїм потім скажете? “, – писали під її постом.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!