Український музикант, фрoнтмен гурту “Океан Ельзи” та пoлітичний діяч Святoслав Вакарчук рoзпoвів, як живе після втрати батька Івана Вакарчука.

Повідомляє    korupciya.com

Подробицями він поділився в інтерв’ю проєкту “Люкс ФМ”, який виходить на YouTube. За словами артиста, він часто згадує свого батька й часом “спілкується з ним так, ніби він поруч”. Однак, як зазначив Вакарчук, він намагається не жити минулим, а тільки пам’яттю про свою близьку людину.

“Він був моїм найближчим другом… Я живу пам’яттю про нього, я живу спогадами, я живу його енергією. Я з ним спілкуюся часом так, ніби він поруч. Але згадувати минуле: “Ось як було добре, коли він був, і як погано зараз, коли його немає”, – це безглуздо. Він, як людина аналітичний, ніколи б цього не підтримав”, – поділився Вакарчук.

Він також додав, що Іван Олександрович навчив його багатьом життєвим істинам: ніколи не звертати уваги на те, що говорять люди, і робити те, що відчуваєш правильним. Тепер співак та політик прагне, щоб батько ним пишався.

“Він навчив мене не звертати уваги на те, що говорять люди, і робити те, що вважаю правильним. Адже громадська думка може завести на такий неправильний шлях, що буде страшно… Смерть батька дала мені місію: я постійно хочу, щоб він мною пишався, щоб він бачив з неба і думав, що не дарма виростив і виховав сина. Це те, що я буду нести до кінця життя”, – зізнався Святослав Вакарчук.

Нагадаємо, батько Святослава Вакарчука та колишній міністр освіти України Іван Вакарчук помер 4 квітня. Його поховали на Личаківському цвинтарі у Львові.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!