Мед за свoєю прирoдoю – прекрасний антибактеріальний і імунoстимулюючий прoдукт. У ньoму є чиста глюкoза, вітаміни групи В, Е і К, карoтин і фoлієва кислoта.

Повідомляє    tintelekt.com

У меді містяться особливі ферменти, які сприяють правильному розщепленню жирів. Він заповнює вітамінний запас, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, а також володіє антистресовими властивостями. Якщо їсти його на ніч, він заспокоїть нервову систему і поліпшить сон.

Насіння льону – джерело цінної природної незамінної за своїм складом олії омега-3. Ці ненасичені жирні кислоти допомагають вивести з організму токсини, холестерин і канцерогени. Льон містить корисні речовини, що допомагають боротися з гастроентеритом, алергією, атеросклерозом, запорами, токсинами в організмі. А також багато клітковини і активних кислот, які прискорять твій обмін речовин.

У насінні міститься велика кількість фітоестрогенів і селену, які надзвичайно корисні для жіночого здоров’я, так як полегшують хворобливі прояви клімаксу. А також лігнанів – натуральних гормонів, що блокують дію поганих естрогенів, що викликають рак грудей.

Стінки товстої кишки можуть вбирати від двох до трьох літрів води в день, а також корисні речовини з їжі. Основна причина порушення цієї функції – скупчення харчових відходів. Ознаками проблем можуть слугувати запори, головний біль і печія в грудях, надмірна пітливість, апатія, неприємний запах з рота і нездоровий колір шкіри.

Очищення кишечника насінням льону в поєднанні з медом буде відбуватися в два рази ефективніше. Зроби детокс-коктейль: візьми одне зелене яблуко, столову ложку насіння льону, столову ложку меду, склянку води і змішай все в блендері. Вживай коктейль через день перед сніданком протягом місяця.

Ті, у кого справи зовсім кепські, можуть для початку спробувати запарювати льон. Очищення організму насінням льону в обробленому вигляді відбуватиметься повільніше, але без подразнень стінок шлунка.

Одну столову ложку насіння льону залий склянкою окропу. Після того як вони набухнуть і покриються слизовою оболонкою, а вода охолоне, можеш додати столову ложку меду. Приймай кожен день перед їжею, а через два тижні перейди на перший варіант коктейлю.

Ще за два тижні воду заміни на кефіром або натуральним йогуртом, щоб заселити мікрофлору кишечника корисними біфідобактеріями.

Протипоказання

Всі чули про протипоказання до вживання меду, а ось про насіння льону мало хто знає. Хочу вас застерегти, виявляється, не всім можна вживати насіння.

Не можна вживати насіння льону при

  • полікистозі, фібромі матки, ендометриті;
  • мастопатії;
  • холециститі;
  • каменях в жовчному і сечовому міхурі;
  • нестачі йоду;
  • запаленнях рогівки ока;
  • кишковій непрохідності;
  • коліті;
  • індивідуальній непереносимості продукту.

Навіть незважаючи на унікальну користь суміші меду і насіння льону, перш, ніж використовувати ці засоби не забудьте проконсультуватися з медичним фахівцем. Також не варто забувати, що народні засоби можуть виконувати роль лише додаткової терапії, а лікар призначить традиційні способи лікування.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!