“Мені стало відомо, що Зеленський доручив займатися моїм переслідуванням Олегу Татарову, люстрованому мусору, який катував учасників Революції Гідності, а зараз призначений указом Зеленського заступником Офісу президента з правоохоронної діяльності”.

Він зазначив, що Татаров проходив в якості свідка у справі Майдану, а також відзначив той факт, що він фігурував у кримінальних провадженнях.

Татарова у справах Майдану допитували як свідка. Власне, як і всі керівники МВС та ГСУ того часу, він фігурував у кримінальних провадженнях. Його фігура може використовуватись для проведення репресій і створення ручного репресивного органу, зазначає депутат.

«Ми його перевіряли на причетність до координації вбивств на Майдані. Під час розслідування ми встановили, що координація відбувалася зверху. Проте офіційні документи, які надавалися та підписувалися, не містили самі по собі злочинних вказівок. Вони надавалися усно. Ці справи у нас просувались найскладніше через найсильніший спротив, зокрема й судової системи. Тому що слідчий, прокурор, суддя — вони йшли в одній зв’язці. Є підстави говорити про його участь, але на цьому етапі не було повідомлення про підозру», — каже екс-керівник слідчого управління у справах Майдану Сергій Горбатюк.

«Татарова, певно, призначили свідомо, щоб знівелювати здобутки Революції гідності, принизити людей, які борються за незалежність України. І щоб залякати. Нічого дивного і непрогнозованого», — каже батько вбитого на Майдані Устима Голоднюка.

“У режиму клептократів має бути свій репресивний орган.
Тепер ви зрозуміли навіщо Зеленському Татаров?”, – резюмує Лерос