На 80-му рoці життя 7 вересня пoмер oдин з найвідoміших українських диктoрів, радіoведучий і актoр дубляжу Микoла Кoзій.

Повідомляє    radiosvoboda.org

«Помер Микола Козій, легендарний диктор Українського радіо і перший брендвойс телеканалу «1+1». Йому було 79 років. Голос епохи. Світла пам’ять, Маестро», – написав у фейсбуці керівник Громадського радіомовлення, генпродюсер «UA: Українське радіо» Дмитро Хоркін.

Микола Козій озвучував українською мовою томос про надання автокефалії Православній церкві України (ПЦУ), читав текст для першої україномовної Біблії в аудіоформаті. Озвучив безліч аудіокниг. Також його голосом «зазвучали» десятки популярних телесеріалів і програм. Зокрема, Козій брав участь в дублюванні і озвучуванні фільмів «Король говорить», «Ноїв ковчег», телесеріалів «Альф», «Коломбо» та інші.

Диктори українського радіо Олена Шерстньова і Микола Козій під час урочистої передачі. Київ, 16 листопада 1994 року. Перша в Україні радіомовна станція запрацювала 16 листопада 1924 року. Ця подія й визначає із 1994 року дату професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку
Диктори українського радіо Олена Шерстньова і Микола Козій під час урочистої передачі. Київ, 16 листопада 1994 року. Перша в Україні радіомовна станція запрацювала 16 листопада 1924 року. Ця подія й визначає із 1994 року дату професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку
© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!