У Державнoму прикoрдoннoму кoмітеті Білoрусі розпoвіли пoдрoбиці затримання oпoзиціoнерки Марії Колеснікової на кoрдoні з Українoю. Вoна зараз затримана прикoрдoнниками.

Про це    rbc.ua

У прикордонному комітеті відзначили, що Колеснікова перебувала в автомобілі з двома іншими членам координаційної ради Антоном Родненковим та Іваном Кравцовим.

“Побачивши військовослужбовця органів прикордонної служби, авто різко прискорилося, створило загрозу життю військовослужбовця. І транспортний засіб покинув територію Білорусі. При цьому Колеснікова опинилася поза транспортного засобу, мабуть, її з транспортного засобу випхали, принаймні так це зараз здається, наскільки я можу судити”, – повідомив офіційний представник Держприкордонкомітету Білорусі Антон Бичковський.

Він додав, що Родненков і Кравцов виїхали на територію України. Колеснікова затримана прикордонниками.

Нагадаємо, вчора в Білорусі заявили про викраденні Колеснікової в центрі Мінська. При цьому правоохоронці спростували інформацію про її затримання.

Вранці 8 вересня представник Держприкордонкомітету заявив, що Колеснікова, Кравцов і Родненков перетнули кордон з Україною.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!