Український політолог Дмитро Корнійчук жорстко висловився на адресу глави уряду Дениса Шмигаля. Передає: abzatsinfowww.blogspot.com .
Раніше прем’єр-міністр говорив про те, що газ для населення буде найдешевшим за всю історію незалежності України.
На своїй сторінці в facebook Корнійчук назвав Шмигаля «Шаріком який розповідає про газ вартістю 4,2 гривні».
«Хто-небудь, повідомте дешевому ахметовському ш * ту Шмигалю, що він бреше. Або просто д * рак. З 1 вересня ціна газу для населення складе майже 5,5 грн за куб. плюс – 1 грн за доставку. Тобто – майже 6,5 грн за куб », – нагадує політолог.
Також Корнійчук нагадав про те, що найдешевшим газом населення користувалося при президенті Вікторі Януковичі, коли пальне коштувало всього 70 копійок за кубометр. Експерт підкреслив, що президент Володимир Зеленський проводить усвідомлений економічний геноцид українського народу під час епідемії коронавірусу і кризи.
Потрібно відзначити, що раніше Корнійчук прокоментував рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я про те, що деякі верстви населення можуть першими розраховувати на вакцинацію від коронавірусу. Політолог пропонує спочатку вакцинувати чиновників і політиків, які просувають цю вакцину, а також власників фармацевтичних компаній, які її виробляють.
© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!