У мережу п0трапив запис р0зм0ви сімейн0г0 лікаря з С0фіївської Б0рщагівки з диспетчером Київськ0ї 0бласн0ї станції швидк0ї медичн0ї д0п0м0ги, в як0му в0ни 0бг0в0рили г0стру нестачу місць у лікарнях для пацієнтів із під0зр0ю на к0р0навірус.

Повідомляє    slovech.co

Як передає Telegram-канал PavlovskyNews, запис був зроблений у четвер, 3 вересня. Журналісти відзначили, що розмову опубліковано “насамперед для президента, членів уряду, особливо МОЗ України”.

У записаній розмові йшлося про хворого з двобічною пневмонією, який проживає в Софіївській Борщагівці [район окружної дороги Києва] і, ймовірно, заразився COVID-19.

“Сімейний лікар пояснює, що хворого необхідно госпіталізувати, а у відповідь чує про те, що місця закінчилися. Доктор просить знайти хоч якесь місце, оскільки пацієнта потрібно терміново класти в лікарню, у відповідь – “нічим допомогти не можемо”. До того ж у швидкій поскаржилися, що взагалі в них немає тестів на коронавірус, ніяких”, – сказано в повідомленні.

Як чутно з запису, лікар розповів, що пацієнт “божеволіє”, у нього пошкоджені 70% легень і турбує задишка. За словами лікаря, “клінічно пацієнт має COVID, але ПЛР-тесту досі немає”.

У відповідь диспетчер заявив, що “я сьогодні пневмонію нікуди не можу прилаштувати” і “не знаю, що мені з ним робити, не знаю, хто його [пацієнта] візьме”. Він запропонував лікареві лікувати пацієнта на дому або ж самому обдзвонювати лікарні та домовлятися про госпіталізацію.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!