Думку автора опубліковано без жодних змін синтаксис та орфографію збережено. За новими правилами соц мережі Фейсбук уся інформація яка не підтвердженна офіційними довідками штампами і печатками не може бути опублікована як новина, тому ми публікуємо даний пост з поміткою “Думка автора

А навіщо ці маніпуляції і треш))? Шапіто у всьому!!Гражданє артисти , так ви ж за нього агітували і голосували! Ви співаєте на його «святах»! Навіщо ці «обурення» щодо «індустрії», яка вмирає?

Джерело

Просто зателефонуйте своєму дружбану і задайте питання в лоб, чи в очі, чи ще якось! Бля, вони мітинги корчать біля Кабміну! Нахєра?! Зайшли б на трибуну 24 го серпня і спитали дивлячись в переносицю! «Вова, а з якого Одеса запалює а нам нізя, чи можна , але не всім?»

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!