Мій перший шлюб виявився невдалим. З чоловіком ми прожили лише рік, в нас з’явився син і, наче, все було добре, але чоловіку все це швидко набридло і вже через пів року він нас залишив, знайшовши собі іншу. Я непросто переживала це розлучення, але час лікує. Коли синові виповнилося три роки, я вийшла на роботу і познайомилася з хорошим хлопцем. Звати його Віктор.Пише  globalpres.co

Я щиро покохала цю людину. Віктор виріс в родині без батька, виховувала його і двох старших сестер тільки мати. Виховувала строго, дисципліна була аж занадто. Старших своїх доньок, після дев’ятого класу, вона відправила на роботу. Віктор навіть дев’ять класів не закінчив як поїхав на заробітки, так як грошей їм не вистачало. Коли ми познайомилися, йому було вже 27 років і він вмів робити фактично все.

Ми почали зустрічатись і через пів року одружилися. Спочатку було все чудово, але коли ми стали жити разом, мені почало багато чого не подобатись. А головне, це те, що Віктор вів себе з моїм сином як з дорослою людиною. На той момент синові виповнилося чотири роки, але Віктор наче цього не розумів. Можна було б звичайно вказати йому на поріг, але щось мене на той момент зупинило.

Я вирішила з ним серйозно поговорити. Посадила його навпроти себе і довго-довго з ним говорила. Пояснила, що виховуючи дитину потрібно розуміти, що дитина хоче гратися, бавитись і сміятись. У приклад поставила свою сім’ю, адже росла я в любові, ніхто ніколи мене не ображав. І поставила у приклад його сім’ю, а потім запитала, чи було його дитинство щасливе. Віктор опустив голову, мовчки вислухав мене і напевно прислухався і зрозумів, бо відносини у них налагодилися.

На сьогоднішній день кращого батька, як Віктор я не зустрічала, а мій син взагалі ходить постійно за ним слідом і не може дочекатися його з роботи. А скоро у нас буде поповнення. Отож ніколи не треба поспішати вказувати на двері, потрібно спочатку просто поговорити.