Д0бр0г0 дня усім! Дякую щир0 за м0литви вам люди, б0 п0вірте це велика Сила! Сь0г0дні зр0били Анічці Т0м0граф, результати утішні!

Повідомляє    sitenews.biz.ua

Є позитивна динаміка, хоч не велика, але є! Це означає, що лікування і курси хіміотерапії дали результат! Сьогодні лікуючий лікар назначив що 2 протоколи хіміотерапії! Ми щиро вам вдячні Юрій Степанович за вашу таку нелегку і наполегливу працю, здоров’ячка вам міцного і вашій сім’ї!

Людочки я буду знову просити вас про допомогу для Анюти! 12 вересня уже треба капати хіміотерапію, це через 10 днів, і як ви уже знаєте, хіміотерапія дуже дорога, більше 100 тисяч грн. Це препарат Авастин, який ми заказуємо із за кордону!

На два протоколи хіміотерапії потрібно зібрати 250 000 тисяч грн!!!! Прошу усіх долучитися до збору коштів для Анічкі! Часу дуже мало! Друзі, знайомі і незнайомі я вас прошу про посильну допомогу, для Анюти!

Я дуже прошу, до усіх звертаюся за допомогою, прошу про посильну допомогу і поширення інформації про Анічку, між людьми і друзями!! Я дуже вас прошу люди про допомогу! Адже завдяки вам Анічка змогла вирватись із Рецидиву хвороби, завдяки вам дитина жива і щаслива, радісна і усміхнена!!!! Прошу здійсніть мрію маленької дівчинки!!! Поширення потрібно якнайбільше і якнайшвидше!!!

Реквізити для перерахування коштів.
ПриватБанк 5168 7574 0312 2189 Приймич Леся Орестівна. Ощадбанк 5167 4901 4461 4956 Приймич Леся Орестівна. 068 236 38 92 моб.тел.і Вайбер!
Час на збір коштів 10 днів!! Анютка Живи!!!

Світлина від Lesja Pryjmych Lesunja.
Світлина від Lesja Pryjmych Lesunja.
© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!