Дуже ск0р0 українці будуть на цілу г0дину д0вше ніжитися в св0їх ліжечках вранці. Україна перех0дить на зим0вий час. В який бік і к0ли перев0дити стрілки?

Повідомляє today.ua

У поточному році переведення стрілок годинника по всій території України має відбутися в ніч на неділю, з 24 на 25 жовтня. Вранці, гарненько виспавшись, свідомі громадяни повинні будуть взяти свій паспорт і відправитися на виборчу дільницю, щоб взяти участь у місцевих виборах. передає today.ua

Щоб не помилитися з перекладом часу, стрілки слід перемістити на годину назад. Процедуру переведення часу найкраще здійснити безпосередньо перед відходом до сну в суботу, 24 жовтня.

Таким чином, якщо ви лягаєте спати в 23,00, то стрілки перемістіть на 22,00 і спокійно вирушайте в ліжко.

Якщо у вас є гаджети, підключені до Всесвітньої павутини, то і міняти положення стрілок вам не доведеться. Час на смартфонах, комп’ютерах фітнес браслетах і т. П. Буде переведено автоматично. У будь-якому випадку, не забудьте перевірити цей момент, щоб захистити себе від можливих збоїв Мережі і не потрапити в зв’язку з цим в неприємну ситуацію.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!