SOS!!! Мер Черкас б’є на сполох! Це катастрофа!Після приїзду Зеленського в місто спливли страшні речі.

Повідомляє slovech.co

Прошу МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗГОЛОС!

ВІДЕО

Прошу максимальний репост!Ми захистимо місто від розміщення заводу з переробки небезпечних відходів з усієї Європи!

Опубліковано Анатолієм Бондаренком Четвер, 3 вересня 2020 р.

Директор Укравіту, хед-лайнер Зе і претендент на посаду мера Черкас, кажуть, встиг вивезти з Донецька чумодан грошей і розпочав в Черкасах бізнес. Поки прості Черкаські хлопці гинули, захищаючи його рідне місто, він в цей час кував капітал, який нині планує витратити на здобуття безнадійного і недосяжного для нього призу — посади мера Черкас.

Навіщо вона йому? А щоб побудувати в місті епклогічно шкідливе виробництво з утилізації батарейок з всієї Східної Європи. Виробництво, яке за українським законодавством неможливо побудувати в межах населеного пункту.

Але є чудовий вихід — ноги в руки і у військомат. Там видадуть безкоштовно старенький АК і гоу визволяти рідний Донбас! Ну і після перемоги, нехай будує там хоч десяток таких заводів!(журналіст Валерій Воротник)

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!