Слідом за інформацією про те, що українців будуть штрафувати за “модні” номери, стало відомо, що Верховна Рада збільшила штраф з 2,5-4,2 тис. Гривень до 17-20,4 тис. Гривень і ввела позбавлення волі на строк від 5 до 7 років за підробку, заміну або знищення ідентифікаційного номерного знака транспортного засобу, яким незаконно заволоділи.

За прийняття законопроекту № 3301 в цілому проголосували 309 депутатів при мінімально необхідних 226, передають slovech.co.

Документом вносяться зміни до ст. 290 Кримінального кодексу, і передбачається, що за незаконне внесення змін, підробку, заміну або знищення ідентифікаційного номера транспортного засобу, яким незаконно заволоділи, його реалізацію, а також за створення або утримання місць, в яких здійснюється приховування, розукомплектування чи переобладнання таких транспортних засобів накладається штраф від 17 тис. до 20,4 тис. гривень (1 000-1 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або передбачається обмеження волі на строк від 3 до 5 років, або позбавлення волі на той самий строк.

Ті самі дії, вчинені організованою групою або злочинною організацією, караються позбавленням волі на строк від 5 до 7 років з конфіскацією майна.

Також законопроектом в ст. 289 Кримінального кодексу замінюються слова “завдали значних матеріальних збитків” на “вчинені у значних розмірах” і “здійснені у великих розмірах”.

© Думка автора статті не відображає думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації. Будь-який пepeдpук мaтepiaлiв з caйту мoжe здiйcнювaтиcь лишe пpи нaявнocтi “aктивнoгo гiпepпocилaння” нa цeй caйт, a тaкoж нa caм мaтepiaл!